ارزانترین بلیط استانبول را چطور بخرم ؟

دستیابی به ارزانترین بلیط استانبول برای مسافرین کشور ترکیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هزینه سفر آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.

دستیابی به ارزانترین بلیط استانبول برای مسافرین کشور ترکیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند معمولاً به دنبال آن هستند که بتوانند ارزانترین بلیط در دسترس را پیدا کرده و خود را به شهر استانبول و سایر شهرها در کشور ترکیه برسانند.

تهیه ارزانترین بلیط استانبول ترکیش ایرلاین

خوشبختانه امروزه بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی و شرکت های عرضه کننده محصولات صفر امکان دستیابی به بلیط های خارجی را برای ایرانیان به وجود آورده اند بنابراین شما نیز می توانید بلیط استانبول را از طریق آژانس های مسافرتی داخلی تهیه کرده و به پرواز های ترکیش دست پیدا کند.

البته باید یادآور شد که هواپیما های ترکیش ایرلاین به دلیل به روز رسانی قطعات فنی و خریداری شدن هواپیماهای جدید توسط این شرکت دارای رتبه بندی کیفیت بالاتری بوده و امکان برخورداری از کیفیت سفر بیشتر را برای مسافرین کشور ترکیه به وجود می آورند.

از این‌رو گفتنی است در صورتیکه تمایل دارید کیفیت سفرتان را بالاتر ببرید می توانید از هواپیماهای مربوط به ترکیش ایرلاین و خطوط هواپیمایی کشور ترکیه استفاده کنید.

بلیط پگاسوس و سان اکسپرس

شرکت هواپیمایی پگاسوس و سان اکسپرس نیز از جمله شرکت‌ های هواپیمایی معروف دنیا به حساب می آیند که امکان ارائه ارزانترین بلیط استانبول در لاین های گوناگون مانند مسیر هکاری را به استانبول را برای مسافرین به وجود می آورند. همچنین در بسیاری از موارد می توان از شهر وان ترکیه به عنوان مبدا صفر برای رسیدن به استانبول استفاده کرد.

بنابراین باید یادآور شد که بلیط پگاسوس و سان اکسپرس نیز به دلیل دارا بودن قیمت پایین تر در مقایسه با بلیط های ترکیش ایر لاین همواره از طرفداران بیشتری برخوردار هستند و زودتر از بلیط های مربوط به ترکیش ایرلاین به فروش می رسند.

اما باید اضافه شد که شرکت های ایرانی نیز امکان دسترسی به این خطوط هوایی را برای مسافرین خود به وجود می آورند. بنابراین شما نیز می توانید برای تهیه بسته سفر خود از طریق شرکت به گاز و سان اکسپرس از خدمات چنین مجموعه‌ای استفاده کنید.

ارزانترین بلیط استانبول از طریق شرکت‌های هواپیمایی داخلی

خوشبختانه امروز شرکت های هواپیمایی داخلی مانند شرکت آتا اقدام به برقراری خطوط مسافرتی ما بین شهر های معروف ایران مانند شهر تبریز و تهران با شهر استانبول کرده‌اند. بنابراین شما نیز می توانید به منظور رساندن خود به شهر استانبول از خدمات چنین مجموعه‌ای استفاده کنید.

البته در بسیاری از موارد نوسان قیمتی پدید آمده در بلیط های ارائه شده توسط چه شرکت های مسافرین را سردرگم کرده و بسیاری از آنها را مجبور به تغییر خطوط هواپیمایی مدنظر به منظور بهره مندی از تخفیف ویژه می کند.

هرچند باید یادآور شد که در برخی از موارد امکان دسترسی به پایین ترین نرخ قیمتی سفر خارجی در مسیر برگشت و یا در مسیر رفت به واسطه عرضه قیمت پایین تر توسط اعلان های داخلی برای مسافرین وجود دارد. بنابراین با یک سرچ ساده و یا استفاده از خدمات شرکت های هواپیمایی و یا مجموعه های ارائه دهنده خدمات گردشگری می توانید به پایین ترین نرخ قیمت بلیط استانبول دسترسی داشته باشید.

بلیط استانبول را چطور بخرم ؟
ارزانترین بلیط استانبول را چطور بخرم ؟

نکته دیگری که مورد توجه است امکان دستیابی به تورهای ارزان قیمت از طریق شرکت‌های هواپیمایی داخلی میباشد. باید توجه داشت که بسیاری از مجموعه های داخلی به واسطه عرضه هتل به همراه هواپیما امکان دسترسی به نرخ قیمتی پایین‌تر را برای مسافرین خود به وجود می آورند. بنابراین شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و پیش از موعد نسبت به دریافت قیمت های مناسب تر در مسیر مورد نظر خود اقدام کنید.

 

عارف قهرمانزاده
متخصص برجسته مدیریت گردشگری و مدیر فروش شرکت آریا گشت ماکو با تجربه 10 ساله در زمینه تدوین برنامه‌های تفریحی و گردشگری و در بازاریابی خدمات گردشگری، شناخته شده است.