10 تا از زیباترین سواحل بدروم

در این مقاله پکیجی از زیباترین سواحل بدروم ، ویژگی‌ های آن و خدماتی که به بازدیدکنندگان ارائه می‌ دهد را ارائه می‌کنیم.

ساحل Kadikalesi بدروم
ساحل Kadikalesi بدروم

در این مقاله پکیجی از زیباترین سواحل بدروم ، ویژگی‌ های آن و خدماتی که به بازدیدکنندگان ارائه می‌ دهد را ارائه می‌کنیم:

1. ساحل فینک بدروم

ساحل فینیکه بدروم که در منطقه مرکزی اورتاکنت ایالت واقع شده است. یکی از سواحلی است که پرچم آبی را برافراشته است، زیرا تمام استانداردهای زیست محیطی لازم را دارد و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری است که تقاضای زیادی از گردشگران خارجی دارد.

ساحل Fink Bordum که با آب‌های شفاف و صخره‌ های مرجانی باشکوه مشخص می‌ شود. مکان‌های مختلفی را برای انجام فعالیت‌ های آبی مختلف مانند غواصی، اسکی و قایقرانی، دوچرخه‌ سواری آبی، امواج، قایق‌ های لاستیکی و غیره ارائه  می‌دهد.

علاوه بر فعالیت‌های آبی که در این ساحل ارائه می‌ شود، مکان‌های دیگری نیز وجود دارند که خدمات تفریحی را به بازدیدکنندگان ارائه می‌ دهند. مانند رستوران‌ ها و کافه‌ هایی که غذاها و نوشیدنی‌ های لذیذ را ارائه می‌ دهند، سالن‌های تخصصی برای برگزاری کنسرت و باشگاه‌های ورزشی که امکان تمرین ورزش های مختلف را فراهم می‌کنند.

2. ساحل فنر از زیباترین سواحل بدروم

ساحل فنر در ساحل جنوب غربی شبه جزیره بدروم و در 20 کیلومتری مرکز ایالت قرار دارد. دلیل نامگذاری این ساحل به این نام این است که از فانوس دریایی که در انتهای شمالی ساحل دریا این ایالت قرار دارد، گرفته شده است.

ساحل فنر یکی از سواحل منحصر به‌ فرد در نوع خود است که به بازدیدکنندگان این امکان را می‌ دهد که موج سواری کنند و نسیم خنکی که از ماه می تا اکتبر در ایالت بدروم می‌وزد، این ساحل را به مرکز مهمی برای موج سواری تبدیل کرده است.

ساحل فنر در ایالت بدروم یکی از بزرگترین و پر جنب و جوش ترین سواحل ترکیه و یکی از زیباترین سواحل بدروم است و وجود جزیره کوس در فاصله 3.5 مایلی از این ساحل جلوه زیبایی به آن بخشیده است. اگر به موج سواری علاقه دارید، حتماً باید این تجربه را در ساحل فنر امتحان کنید.

ساحل فنر از زیباترین سواحل بدروم
ساحل فنر از زیباترین سواحل بدروم

3. ساحل Ortakentlabodrum

ساحل اورتاکنت بدروم یکی از زیباترین سواحل بدروم است که با پرچم آبی است که به طول 5 کیلومتر امتداد دارد . در غرب شبه جزیره بدروم و در حدود 7 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و توسط یک مکان توریستی احاطه شده است. دهکده ای که در مناطق سرسبز وسیع گسترده شده است.

این ساحل برای گردشگران خارجی و افراد محلی با هدف گذراندن اوقات خوشی برای شنا، دراز کشیدن روی شن ها برای آفتاب گرفتن و یا رفتن به سفر دریایی با قایق و همچنین صرف غذای لذیذ در رستوران های پراکنده در ساحل در نظر گرفته شده است.

4. ساحل بردکی بدروم

ساحل پاراداکی که در 750 متری مرکز ایالت قرار دارد، یکی از جاذبه های گردشگری بدروم است. که مورد توجه بی نظیر بازدیدکنندگان خارجی قرار می گیرد، به خصوص زمانی که درختان و گیاهان سبز با شکوه سواحل و سواحل گسترده، آبی رنگ با ماسه نرم و طبیعت جذاب تلاقی می کنند.

برای کسانی که مایل به گذراندن تعطیلات در این ساحل هستند، گروهی از هتل های مجاور وجود دارد که امکان استراحت در آن فضای فوق العاده را فراهم می کند و با در دسترس بودن رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های مختلف، خرید و امنیت تمام وسایل مورد نیاز امکان پذیر است.

5. ساحل Kadikalesi بدروم

این یکی از سواحل نزدیک به مرکز ایالت است که 20 کیلومتر فاصله دارد و از طریق حمل و نقل شهری قابل دسترسی است و یکی از سواحل مورد علاقه اهالی بدروم است که به دلیل امکانات رایگان شهرداری برای بازدید کنندگان.

برای علاقه مندان به اسکی روی آب و غواصی در اعماق دریا، ساحل Kadikalesi بدروم تمام تجهیزات لازم برای تمرین بازی های مختلف آبی را فراهم می کند.

برای کسانی که می خواهند برای اولین بار این تجربیات را تجربه کنند، می توانند از مربیان متخصص در آموزش تمرین فعالیت های مختلف آبی کمک بگیرند.

ساحل Kadikalesi بدروم
ساحل Kadikalesi بدروم

 

6. ساحل جسی بدروم از زیباترین سواحل بدروم

ساحل یاهسی بدروم با امواج دریای آرام و ساحل شنی آرام خود یکی از زیباترین سواحل بدروم برای گردشگران ترکیه است، زیرا چترهایی برای استراحت در زیر آفتاب گرم و مکان هایی برای انجام بسیاری از فعالیت های آبی فراهم می کند.

این ساحل همچنین شامل انواع مختلفی از کافه ها و رستوران ها است که علاوه بر فروشگاه های مختلف، غذاهای محلی متمایز سرو می کنند.

7. ساحل تربا بدروم  

این ساحل ترکیبی از زیبایی ارتفاعات کوهستانی نهفته در پشت دریا، با رنگ آبی فیروزه‌ای، شکوه سواحل و شن‌های طلایی گرم است.

در این ساحل نمی توانید فرصت سوار شدن بر قایق های تندرو را از دست بدهید که شما را به سفری در میان آب های کریستالی می برند، جایی که می توانید زیبایی های بدروم را از نزدیک از طریق این سفر دریایی مشاهده کنید و همچنین ورزش های آبی مختلف مانند اسکی و غواصی در اعماق دریا را انجام دهید.

8. ساحل آکیلار بدروم 

ساحل آکیارلار یکی از زیباترین سواحل بدروم و سواحل ایده‌آل برای شنا و موج‌سواری در بدروم است که به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا از تماشای زیباترین نقاشی‌های زیبایی‌شناختی که توسط مناظر دریایی با طراوت و همچنین مناطق سرسبز پراکنده در شبه جزیره بدروم ارائه شده‌اند لذت ببرند.

ساحل آکیارلار به مساحت تقریبی 1.5 کیلومتر وسعت دارد و با آب های شفاف و شن های نرم و وجود چند جزیره در وسط دریا مشخص می شود. در منطقه ساحلی، گروهی از هتل ها وجود دارد که بیشتر آنها که از جمله بهترین هتل های بدروم در بدروم، رستوران ها و کافه هایی هستند که تمامی نیازهای لازم را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند .

9. ساحل کومباغچه بدروم

یکی از بارزترین ویژگی های این ساحل این است که در قلب مناطق توریستی و در نزدیکی دنیای تاریخی و اسکله دریایی قرار گرفته است و صفای آب و صخره های مرجانی آن از ویژگی های آن است. انواع رستوران ها را در خود جای داده است. که غذاهای خوشمزه سرو می کنند

10. ساحل گامبت بدروم

ساحل گامبت بدروم با موقعیت زیبای خود، نزدیک به مرکز شهر و ساحل تمیز آن مشخص می شود. زیرا دارای امکانات خدماتی مختلفی مانند رستوران ها، کافه ها، سرویس های بهداشتی و فروشگاه هایی است که مواد غذایی، تجهیزات شنا، غواصی و موج سواری می فروشند.

عارف قهرمانزاده
متخصص برجسته مدیریت گردشگری و مدیر فروش شرکت آریا گشت ماکو با تجربه 10 ساله در زمینه تدوین برنامه‌های تفریحی و گردشگری و در بازاریابی خدمات گردشگری، شناخته شده است.