10غذای خیابانی استانبول

این شهر دارای پاتوق های خارق العاده ای است که غذای خوشمزه خیابانی استانبول را به صورت، ارزان و سالم می فروشند.

کومپیر
کومپیر

استانبول با فرهنگ افسانه ای آشپزی خود شاید بهترین شهر خوشمزه جهان باشد. این شهر دارای پاتوق های خارق العاده ای است که غذای خیابانی استانبول را به صورت، ارزان و سالم می فروشند.
ما 10 مورد از  خوشمزه ترین گزینه های غذاهای خیابانی استانبول را برای شما لیست کرده ایم.

سیمیت

سیمیت - غذای خیابانی استانبول
سیمیت – غذای خیابانی استانبول

سیمیت یکی از 10 غذای خیابانی استانبول، یک نان حلقه ای شکل کوچک است که با دانه کنجد پوشانده شده است. با فاصله زیاد رایج ترین و محبوب ترین غذای خیابانی استانبول است.
مردم اینجا بیشتر با پنیر و یک فنجان چای ترکی مصرف می کنند. اگر سوار کشتی با سفر شوید سیمیت ، پنیر و چای طعم بهتری دارند.

کوکورس غذای خوشمزه خیابانی استانبول

کوکورس با روده های گوشت بره یا بز تهیه می شود که به دور کله پاچه پیچیده می شود.
یا به صورت ساندویچ سرو می شود و یا روی بشقاب با تزیین.
برای بسیاری از افراد کمی ماجراجویانه و تجربی است ، اما بعد از چشیدن آن ، از آزمایش آن پشیمان نخواهید شد.

ماهی و نان

غذای خیابانی ماهی و نان بیشتر در منطقه Eminonu یافت می شود.
این غذا یک فیله ماهی تازه کبابی است که در نصف قرص نان سفید و پیاز ، گوجه فرنگی ، سالاد ، گیاهان زیادی بسته بندی شده است.

کوفته در نان

این یکی از محبوب ترین و محبوب ترین غذاهای خیابانی استانبول و ترکیه است. همراه با چاشنی مخلوط ، گوجه فرنگی خرد شده ، فلفل سبز و پیاز ، این ساندویچ کوفته ذهن شما را به باد می دهد.

پلو مرغ

Duo Chicken & Rice در هر کجا و هر کجا در خیابان های استانبول فروخته می شود. این ساده برنج کره ای با نخود است که روی آن سینه مرغ قرار دارد. بسیاری از افراد همچنین دوست دارند سس گوجه فرنگی و فلفل تند را به این دو نفره پویا اضافه کنند.

لوکما یکی از 10 غذای خیابانی استانبول

این یک غذای محبوب خیابانی است که از دوران عثمانی وجود دارد. لوکما ، دسرهای حلقه ای ، شیرینی هایی است که از خمیرمایه سرخ شده و خمیری تهیه می شود ، در شربت یا عسل خیسانده می شود و گاهی با دارچین یا مواد دیگر پوشانده می شود.

آب ترشی

یک لیوان آب ترشی ، تند یا تند ، به عنوان یک درمان سریع ، خوشمزه و طبیعی حتی برای شدیدترین سردردها معروف است. جالب و پر از مواد معدنی است.

شاه بلوط بو داده

در زمستان ، شاه بلوط بو داده یکی از محبوب ترین غذاهای خیابانی و کاملاً میان وعده خوشمزه است.

کومپیر

کومپیر
کومپیر

سیب زمینی های پخته شده و پر از هر نوع تزیینی که می توان تصور کرد ، یک غذای عالی در خیابان است. معمولاً افراد زیتون سیاه و سبز ، قارچ ، سوسیس ، خیار شور ، ذرت ، سس گوجه فرنگی و مقداری کره در آن قرار می دهند. معروف ترین مکان های کومپیر در محله Ortakoy واقع شده اند.

سیگ کوفته آخرین غذای خیابانی استانبول

سیگ کوفته یک غذای کوفته خام در غذاهای ترکی است. این غذا به طور سنتی با گوشت گاو یا گوشت بره تهیه می شود ، اما در رستوران های ترکی و خیابان ها فقط انواع گیاهان ساخته شده با بلغور عالی ارائه می شود. در یک برگ کاهو فروخته می شود و باید تند باشد.

09939888830