زیباترین شهر های آلمان کدام است؟

برای شناخت زیباترین شهر آلمان ابتدا باید گفت: این کشور یکی از زیباترین سرزمین های جهان به لحاظ جاذبه های طبیعی و مصنوعی شناخته می شود.

دوسلدورف-زیباترین-شهر-آلمان2
دوسلدورف-زیباترین-شهر-آلمان2

برای شناخت زیباترین شهر آلمان ابتدا باید گفت: این کشور یکی از زیباترین سرزمین های جهان به لحاظ جاذبه های طبیعی و مصنوعی شناخته می شود. آلمان یکی از زیباترین کشورهای جهان است که تمام زیبایی های طبیعی را دارد، اگر از کوه هایی باشد که به دلیل ارتفاع زیاد شان متمایز هستند و اگر از چشمه ها و رودخانه های فراوان و اگر از آن جنگل ها و طبیعتی که قلب ها را می دزدد.

دوسلدورف یکی از زیباترین شهر های آلمان است

شهر دوسلدورف به عنوان یکی از زیباترین شهر آلمان شناخته می شود. این شهر در حاشیه رودخانه راین قرار دارد و به همین دلیل آن را غنی از تراکم جمعیت می دانیم و این نشان می دهد که شرایط زندگی آن فوق العاده است و به همین دلیل در رتبه پیشرفته بهترین شهر جهان نیز قرار گرفته است.
این شهر به دلیل وجود 2000 پزشک در آن، علاوه بر کلینیک های پزشکی فراوان، مشهور است. شهری است که به سلامت انسان اهمیت زیادی می دهد. جمعیت این شهر بیش از 585000 نفر است و شهری به سرعت در حال رشد است.
این شهر سومین فرودگاه بزرگ ایالت آلمان را در خود جای داده است و نزدیک بودن به مرکز شهر به افزایش تعداد بازدیدکنندگان این شهر کمک کرده است، زیرا روزانه نزدیک به یک میلیون نفر می‌ رسند و حمل و نقل با فن آوری های بسیار بالا در تمام ساعات شبانه روز در آن بسیار آسان است.

اقتصاد شهر دوسلدورف

زیباترین شهر های آلمان را پایتخت ظرافت در آلمان و شاید در کل جهان می دانند. جایی که متوجه شدیم نمایشگاه های تخصصی مد بین المللی در آن برگزار می شود و بزرگترین نمایشگاه محسوب می شود و به این ترتیب این نمایشگاه علاوه بر بین المللی بودن تجاری نیز می باشد.
همین امر این شهر را به پایتخت خرید جهانی تبدیل کرده است. از ثروتمندان جهان و همچنین مشهورترین مدل های مد، در خیابان Königsallee حضور دارند. جایی که هرکس عاشق خرید به خصوص لباس و کفش و زیورآلات باشد، در این بازار که به شایستگی آن را بلوار می نامند و علاوه بر این بازار معروف، بازار دیگری به نام بهشت ​​خرید وجود دارد، هر چیزی که او را متقاعد و مبهوت می کند، تا بیابد که در خیابان شادووس قرار دارد. جایی که به عنوان اولین بازار بیرونی دنیا در خارج از ساختمان ها در نظر گرفته می شود، ساختمان ها در کناره های آن قرار دارند و مشرف به آن قد علم می کنند.

دوسلدورف-زیباترین-شهر-آلمان2
دوسلدورف-زیباترین-شهر-آلمان2

گردشگری در دوسلدورف

دوسلدورف زیباترین شهر آلمان یک شهر توریستی است. در بازارهای دوسلدورف رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد. جایی که ما آن را در مجاورت و همچنین در مجاورت فروشگاه های معروف پوشاک و جواهرات می یابیم، بنابراین گردشگر یا خریدار ممکن است زیباترین و لذت بخش ترین زمان خود را در یک سفر خرید از طریق بازارهای سطح بالای دوسلدورف بگذراند، که به نوبه خود گردشگران را همانطور که هست جذب می کند. واقع در رودخانه راین؛ جایی که لازم است از طریق این رودخانه وسوسه انگیز که به نوبه خود به بندر معروف Midden Haven می رسد، با قایق سفر کنید و کسانی که می خواهند به بالای برج راین بروند می توانند از منظره دوسلدورف از بالای آن لذت ببرند.

عارف قهرمانزاده
متخصص برجسته مدیریت گردشگری و مدیر فروش شرکت آریا گشت ماکو با تجربه 10 ساله در زمینه تدوین برنامه‌های تفریحی و گردشگری و در بازاریابی خدمات گردشگری، شناخته شده است.