بهترین هتل های مارماریس کدامند؟

مارماریس با مکان های تاریخی، جاذبه های گردشگری، امکانات خدماتی و تفریحی، علاوه بر بهترین هتل های مارماریس یکی از معروف ترین مقاصد گردشگری است

هتل گرند آزور مارماریس
هتل گرند آزور مارماریس

مارماریس با مکان های تاریخی، جاذبه های گردشگری، امکانات خدماتی و تفریحی، علاوه بر بهترین هتل های مارماریس یکی از معروف ترین مقاصد گردشگری است.

شهر زیبای مارماریس در سواحل دریای مدیترانه، در بخش جنوب غربی قلمرو ترکیه و در داخل استان توریستی موغلا و به دلیل موقعیت منحصر به فردش در دریای اژه، به عنوان یک قطب مهم گردشگری در منطقه خود قرار دارد.

مارماریس یکی از زیباترین مقاصد توریستی ترکیه است و یکی از شهرهایی است که به دلیل طبیعت زیبای خود متمایز است که فعالیت اقتصادی و توریستی فعال آن را به یک مکان توریستی تبدیل کرده است. به ویژه مکان های تاریخی، جاذبه های گردشگری، امکانات خدماتی و تفریحی، علاوه بر بهترین هتل های مارماریس که در مقاله خود با آنها آشنا می شویم، مجموعه ای از معروف ترین هاست.

1. هتل Candan City Beach Marmaris از بهترین هتل های مارماریس

Otel Candan در Childere، در چند قدمی ساحل واقع شده است و رتبه هتل تنها 3 ستاره است.

این هتل یک استخر در باغ خود دارد و اتاق های آن منظره ای از دریای سبز و مناظر کوهستانی دارند.

2. هتل Blue Bay Platinum Marmaris

هتلی زیبا و مرتب نزدیک به دریا یکی از بهترین هتل های مارماریس است و با امتیاز 4 ستاره و شامل رستورانی که انواع غذاهای لذیذ را سرو می کند، علاوه بر امکانات متعددی مانند استخر سرپوشیده و روباز، حمام ترکی، و سونا

هتل BLUE BAY PLATINUM تنها 200 متر از ساحل فاصله دارد.

3. هتل الیت ورلد مارماریس

در منطقه Icmeler مارماریس، چند قدم دورتر از ساحل، با منظره دریا از جزایر مقابل هتل الیت ورلد دارای امتیاز 4 ستاره است و دارای امکانات متنوعی است که آن را به گزینه ای قابل قبول برای اقامت در سفر به مارماریس تبدیل می کند.

4. هتل آکوا مارماریس از بهترین هتل های مارماریس

هتل آکوا در مکانی نزدیک به سواحل دریای اژه در منطقه زیبای Icmelar واقع شده است که به دلیل چشم انداز دریا و دسترسی آسان با ماشین توانسته از طریق رتبه بندی گوگل بیزینس از بازدیدکنندگان خود امتیاز بالایی کسب کند. در این هتل از خدمات تور ارائه شده توسط هتل علاوه بر رستوران آن.غذاهای لذیذ بهره مند شوید.

البته شایان ذکر است که منطقه هتل به دلیل جذب گردشگران خارجی از ملیت های غربی مانند اکثر هتل های شهر توریستی مارماریس برای خانواده های محافظه کار مناسب نیست.

هتل آکوا - بهترین هتل های مارماریس
هتل آکوا – بهترین هتل های مارماریس

5. هتل کاندان مارماریس

هتل 3 ستاره خانوادگی در مرکز شهر مارماریس در 700 متری ساحل دریای اژه. هتل کلاب کاندان شامل استخرهای شنا برای بزرگسالان و کودکان و برخی امکانات علاوه بر رستوران می باشد.

6. هتل گرند آزور مارماریس

هتل TUI BLUE Grand Azur دارای پنج ستاره در طبقه بندی هتل های تایید شده است و تحت مدیریت بریتانیا می باشد.

این هتل دارای یک استخر شنا و یک اسپا منحصر به فرد است و مهمانان می توانند به دلیل موقعیت مکانی که در فاصله چند متری از ساحل دریا قرار دارد، از بالکن اتاق خود یا از تراس ها از منظره دریا لذت ببرند.

اتاق های هتل نیز به دلیل بزرگی خود متمایز می شوند و حمام ها مجهز به وان و وان جکوزی هستند. علاوه بر این، طراحی ها و امکانات هتل باعث می شود حتی نتوانید از آن خارج شوید.

هتل گرند آزور مارماریس
هتل گرند آزور مارماریس

7. هتل پاشا بیچ

هتل پاشا بیچ یک هتل اسپا از بهترین هتل های مارماریس است که درست در ساحل در منطقه استلار مارماریس قرار دارد. این هتل به دلیل خدمات و سطح کیفی خود دارای رتبه 4 ستاره است، زیرا این هتل دارای یک استخر سرپوشیده و دیگری در ساحل، علاوه بر حمام ترکی، سونا، خدمات ماساژ و غیره است.

8. هتل گلدن راک مارماریس

هتل گلدن راک بیچ با امتیاز 5 ستاره و جلوی دریای آزاد، تحسین بازدیدکنندگان خود را از نظر مناظر مشرف به آن و غذاهای متنوع و مجلل برانگیخته است.

اتاق های هتل جادار هستند و پاسیو هتل شامل یک استخر بزرگ است.هتل در منطقه استلار مارماریس، مستقیماً در جاده اصلی واقع شده است.

9. هتل الگانس مارماریس

در منطقه استلار و در فاصله چند قدمی اسکله ساحلی و ساحل شنا که یکی از سواحل زیبای مارماریس است. در مورد رتبه توریستی Elegance Hotels International، بسته به تنوع خدمات و کیفیت و تنوع امکانات آن نسبت به سایر هتل های مارماریس، 5 ستاره است.

این هتل از یک ساختمان اصلی با ارتفاع 5 طبقه و دو ساختمان فرعی تشکیل شده است. این هتل دارای 193 اتاق، 7 سوئیت جونیور، 4 سوئیت بزرگ، 12 اتاق یک نفره و 149 اتاق دو نفره است، همچنین این هتل دارای کارکنان چند زبانه می باشد.

10. هتل مارتی مارماریس

یک هتل آبگرم 4 ستاره در منطقه Icmelar مارماریس، درست در اسکله. هتل مارتی لا پرلا موقعیت دلپذیر خود را با منظره زیبای کوه های سرسبز که خلیج دریای مجاور را در بر می گیرد، جلسات بهشتی و سبک ساختمانی خاص خود متمایز می کند.

11. هتل پوزیدون در مارماریس

هتل پوزیدون یک هتل 4 ستاره و استراحتگاه اسپا در فاصله صفر از ساحل زیبای مارماریس در منطقه اوزونیالی است.

این اقامتگاه شامل دو استخر، علاوه بر ساحل دریا، و یک رستوران با انواع غذاهای بین المللی است.

و قبل از سفر، با دانستن همه چیزهایی که در مورد گردشگری در مارماریس مهم است، از جمله جاذبه های گردشگری در مارماریس، بازارها و سایر مکان های گردشگری آماده باشید.

12. هتل پالمیا از بهترین هتل های مارماریس

هتل Palmea از بهترین هتل های مارماریس در منطقه Şirinier مارماریس، تنها 270 متر از ساحل دریا در منطقه واقع شده است. این هتل دارای استخر، مرکز ماساژ، حمام ترکی و سونا می باشد، اما اتاق های کوچک هتل شاید یکی از مهم ترین معایب این هتل باشد.

13. هتل EPIC Marmaris

در منطقه آرموتلو در مرکز شهر مارماریس، در فاصله 1.5 کیلومتری از ساحل دریا، هتل سه ستاره اپیک بر اساس رتبه بندی گردشگری مورد تایید این هتل واقع شده است.

لازم به ذکر است که هزینه اقامت در اتاق های هتل در مقایسه با سایر هتل های مارماریس پایین است، زیرا هتل نسبتا قدیمی است و هتل دارای یک استخر برای کودکان و دیگری برای بزرگسالان است.

14. هتل Jan de Witt

هتل JdW Design از بهترین هتل ها در مارماریس، در منطقه سیتالار واقع شده است و تنها 125 متر با ساحل فاصله دارد. این هتل توسط تعدادی خدمات احاطه شده است و شامل یک استخر شنا در فضای باز است. این هتل دارای رتبه 3 ستاره در مقیاس رتبه بندی هتل های توریستی است.

09939888830