بهترین هتل های آنتالیا

بهترین هتل های آنتالیا پذیرای مهمان هایی هستند که به دنبال هتل خاص با امکانات ویژه برای ایام تعطیلات خود هستند.

بهترین هتل های آنتالیا هتل کرون پلازا
بهترین هتل های آنتالیا هتل کرون پلازا

بهترین هتل های آنتالیا پذیرای مهمان هایی هستند که به دنبال هتل خاص با امکانات ویژه برای ایام تعطیلات خود هستند.
شهر آنتالیا ترکیه مقصد گردشگری ترکیه و جهان است و تعداد بازدیدکنندگان آن در فصول اخیر دو برابر جمعیت آن بیشتر شده است. آنتالیا به عروس ساحل ترکیه و زیباترین توریست معروف است. سایر جاذبه های گردشگری مانند مکان های باستانی و تاریخی و پارک های تفریحی، آنتالیا را به عروس واقعی جمهوری ترکیه تبدیل کرده است که از فضای دلپذیر و طبیعت جذاب آن چه در تابستان و چه در زمستان لذت می برد.

بهترین هتل های آنتالیا

هتل کرون پلازا

هتل کرون پلازا یکی از مجلل ترین و مجلل ترین هتل های آنتالیا است که دارای امتیاز پنج ستاره می باشد. این هتل در کنار ساحل کنیالتی یکی از زیباترین و معروف ترین سواحل آنتالیا واقع شده است. این هتل شامل اتاق های مجلل با چشم انداز دریا می باشد. این هتل علاوه بر استخرهای سرپوشیده و روباز، مرکز ورزشی و حمام ترکی دارای سه رستوران است که یکی از آنها برای شام باز است و غذاهای بین المللی سرو می کند و دیگری غذاهای ترکی و بین المللی را در هتل سرو می کند. به شکل بوفه است و همچنین شامل سوئیت هایی با حمام جونیور یا آبگرم با فضاهای متعدد است.

بهترین هتل های آنتالیاهتل کرون پلازا
بهترین هتل های آنتالیا هتل کرون پلازا

هتل ریکسوس آنتالیا

هتل ریکسوس آنتالیا یکی از بهترین هتل های آنتالیا است که دارای امتیاز پنج ستاره است و با قرار گرفتن در موقعیت ممتاز در میان مجموعه ای از باغ های سرسبز و همچنین اتاق ها و سوئیت هایی که برای راحتی میهمانان آماده شده است، متمایز است. که برخی از آنها مشرف به دریا با مناظر جذاب به تمام معنا هستند و هتل دارای ساحل اختصاصی به سمت تراس و باغ است و در مجاورت برخی از بناهای طبیعی مانند ساحل کنیالتی مشرف به سواحل مدیترانه و رشته کوه توروس و دارای امکانات بهداشتی مانند ماساژ، حمام بخار، سونا و مرکز تناسب اندام است و همچنین هتل دارای دو رستوران است که غذاهای لذیذ بین المللی و محلی سرو می کنند.

هتل ریکسوس آنتالیا
هتل ریکسوس آنتالیا

هتل آکرا

هتل آکرا آنتالیا یکی از مجلل ترین هتل های واقع در میان رشته کوه های توروس است که در امتداد سواحل مدیترانه و در نزدیکی بسیاری از مکان های توریستی آنتالیا قرار گرفته است و دارای رتبه پنج ستاره است و کیفیت اتاق هایش را مشخص می کند. و سوئیت‌هایی در اندازه‌های مختلف و چشم‌ اندازهای فوق‌ العاده از دریا و کوه و دارای امکانات متمایز زیادی مانند ساحل خصوصی و باغ فوق‌العاده آن است، همچنین شامل تعدادی استخر، امکانات بهداشتی و فعالیت‌های تفریحی مفرح مانند تنیس می‌شود.  زمین بازی کودکان امکان کرایه دوچرخه از هتل را فراهم می کند و دارای گروهی از رستوران ها است که غذاهای لذیذ از غذاهای بین المللی و محلی را سرو می کنند.

 

هتل Hillside SO

هتل هیل ساید یکی از هتل های مجلل شهر توریستی آنتالیا می باشد و در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است. این هتل شامل بسیاری از خدمات متمایز است که آن را به یکی از بهترین هتل های آنتالیا تبدیل می کند و همچنین منظره ای جذاب از کنیالتی با طراحی خیره کننده دارد، زیرا با روکش سفید خود متمایز می شود که به روح ها احساس رفاه و آرامش می دهد. این هتل همچنین شامل زیباترین اتاق های مجهز به راحت ترین تخت ها، علاوه بر صفحه نمایش، تلویزیون، محل نشستن، حمام اختصاصی با تمام امکانات دوش، مرکز تناسب اندام، مرکز سلامت، اسپا، رایگان است. اینترنت، سونا، تراس مجلل، استخرهای سرپوشیده برای بزرگسالان و کودکان و بسیاری امکانات دیگر و رستوران داخل انواع غذاها را به صورت اختیاری ارائه می دهد.

هتل کنکورد دولوکس

هتل Concorde Deluxe یکی از مجلل ترین هتل های توریستی آنتالیا است و این هتل به دلیل طراحی مجلل خود متمایز است و دارای رتبه پنج ستاره است و مشرف به چشم اندازهای آب های شفاف آبی و درختان نخل سبز است و اتاق های آن بین آنها توزیع شده است. اتاق‌های استاندارد و اتاق‌های دو نفره و همچنین دارای اتاق‌هایی برای خانواده‌ها و سوئیت‌های سلطنتی است. رستوران های آن علاوه بر امکانات بهداشتی، غذاها و غذاهای لذیذ زیادی را بین غذاهای بین المللی و محلی ارائه می دهند.

هتل مرمره آنتالیا

هتل مارمارا یکی از بهترین هتل های آنتالیا است که دارای امتیاز پنج ستاره است. این هتل بر روی تپه های فالز واقع شده است و منظره ای جامع از دریای مدیترانه دارد. همچنین یک ساحل خصوصی در ساحل فیروزه ای دارد. این هتل با طراحی دایره‌ای خود که در یک شاهکار معماری خیره‌کننده به دور خود می‌پیچد متمایز می‌شود. همچنین شامل تعدادی اتاق با چشم‌ انداز فوق‌ العاده از دریا و کوه است و دارای تراس آفتاب‌گیر متمایز، باغ مجلل و امکانات باربیکیو است. علاوه بر انواع استخرهای شنا مانند استخر کودکان و استخر روباز و امکانات بهداشتی درمانی و مرکز تناسب اندام و همچنین طیف وسیعی از فعالیت های تفریحی را ارائه می دهد و منوی غذاهای محلی ترکی همچنین غذاهای بین المللی را ارائه می دهد.

هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا یکی از بهترین هتل های آنتالیا است که در مقابل ساحل مارمارلی یکی از زیباترین سواحل مجلل آنتالیا قرار گرفته است که منظره ای جذاب از اسکله فیروزه ای رنگ و جلوه های طبیعی سرسبز به آن بخشیده است. اطراف هتل ده کیلومتر با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد و دارای امتیاز پنج ستاره است. این هتل دارای خدمات زیادی است که آن را به یکی از بهترین هتل های آنتالیا تبدیل می کند مانند خدمات خانوادگی، تفریحی و روم سرویس. این هتل همچنین دارای ویژگی های فوق العاده زیادی است، از جمله موقعیت ممتاز آن که باعث نزدیکی آن به مناطق توریستی آنتالیا شده است، اتاق های آن مجهز به همه چیز، با مبلمان زیبا، تخت های جادار و راحت است. همچنین شامل بسیاری از امکانات حیاتی، تعدادی استخر سرپوشیده و روباز و امکانات برای تجار است.

هتل رامادا پلازا آنتالیا یکی از بهترین هتل های آنتالیا
هتل رامادا پلازا آنتالیا یکی از بهترین هتل های آنتالیا

هتل آسکا لارا ریزورت و اسپا

هتل آسکا لارا ریزورت اند اسپا یکی از بهترین هتل های توریستی آنتالیا است که در منطقه لارا و پانصد متری ساحل واقع شده است. شامل دو منطقه است که با یک جاده تقسیم می شود و دارای رتبه پنج ستاره است و دارای لوکس می باشد. اتاق هایی که برخی از آنها دارای بالکن با چشم انداز جذاب و برخی مشرف به روی زمین یا استخر شنا هستند، همچنین امکانات زیادی مانند پارک آبی، استخرهای سرپوشیده و روباز، علاوه بر رستوران ها، مراکز تناسب اندام و یک هتل ترکی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شامل زمین های بازی بسیاری مانند زمین بسکتبال، زمین تنیس و تنیس روی میز، علاوه بر امکانات ورزش های آبی است. خدماتی مانند ماساژ و درمان های زیبایی نیز در دسترس است و گردشگران می توانند صبحانه، ناهار و شام بخورند. در سیستم بوفه باز سرو می شود و همچنین دو رستوران وجود دارد که منویی برای فصل زمستان و چهار رستوران برای فصل تابستان ارائه می دهند.

هتل کلاب فالکون

هتل کلاب فالکون یکی از هتل های مجلل در آنتالیا است که در میان فلات های مرتفع مشرف به دریای سفید قرار گرفته است و دارای رتبه چهار ستاره است و اتاق های آن مشرف به دریا و کوه است و موقعیت ممتاز آن در مرکز شهر در وجه تمایز آن نقش دارد، زیرا در نزدیکی بسیاری از مکان های توریستی قرار دارد و سرگرمی های متمایز مانند مال شی و پارک کارالی اوغلو، و هتل دارای ساحل اختصاصی خود است و علاوه بر یک گروه، یک تراس آفتابگیر نیز وجود دارد. دارای استخرهای سرپوشیده و روباز مختلف و دارای امکانات بهداشتی متمایز مانند مرکز تناسب اندام، مرکز سلامتی و اسپا، سرسره آبی و غیره است. از جمله فعالیت های سرگرم کننده، این هتل شامل دو رستوران است که غذاهای لذیذ محلی و بین المللی را سرو می کند. 

هتل لند اف لجندز آنتالیا

سرزمین افسانه ها یکی از برجسته ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا است که بیش از ششصد و سی هزار متر مربع وسعت دارد و در سال 2016 افتتاح شد و شامل امکانات تفریحی و تفریحی مختلف است. خدمات پذیرایی مجلل، هتل پنج ستاره و بسیاری از امکانات بی نظیر در دنیا، این هتل یکی از مجلل ترین هتل های آنتالیا است. زیبایی معماری و مبلمان مجلل آن متمایز است، همچنین اتاق ها دارای صفحه تخت هستند. تلویزیون، تهویه مطبوع و اتصال آسان به اینترنت از طریق وای فای رایگان، خدمات دربان و روم سرویس برای رفاه حال میهمانان در طول اقامت در دسترس است، علاوه بر آن استخر و صبحانه نیز ارائه می دهد که سفر را بسیار مجلل و زیبا می کند.

عارف قهرمانزاده
متخصص برجسته مدیریت گردشگری و مدیر فروش شرکت آریا گشت ماکو با تجربه 10 ساله در زمینه تدوین برنامه‌های تفریحی و گردشگری و در بازاریابی خدمات گردشگری، شناخته شده است.